• O NAS

Bądź Fit przed Swim!

Nasz zespół to grupa specjalistów z kilku dziedzin, dla której motywacją do stworzenia projektu SWIM FITTING było pytanie: "Co zrobić, żeby każdy zawodnik mógł w pełni odkryć swój potencjał pływacki?". Bazując na naszej wiedzy oraz praktycznym doświadczeniu w pracy z wieloma pływakami oraz triathlonistami na różnych płaszczyznach, zauważyliśmy obecność wielu powtarzalnych schematów. Szczególnie interesowały nas przypadki zawodników, którzy pomimo poświęcania niezliczonej ilości godzin w wodzie nie są w stanie poprawić swoich wyników.

Odpowiedzią na ten wielki problem, szczególnie wśród osób, które późno zaczynają swoją przygodę z pływaniem, jest program Swim Fitting, który pozwala poznać przyczyny braku postępów treningowych. Dzięki naszej wspólnej pracy oraz Twojemu zaangażowaniu, jesteśmy w stanie przezwyciężać wszelkie ograniczenia i odnieść wielki sukces!

Wieloletnie doświadczenie

Zaufanie klientów

Najlepsi specjaliści

Lokalizacja w samym centrum Warszawy

Przygotowanie i realizacja programu:

 • Tomasz Świderski

  Pomysłodawca i koordynator projektu Swim Fitting. Fizjoterapeuta, założyciel firmy Feel it, specjalizującej się w projektowaniu programów prozdrowotnych dla firm oraz Feel it Therapy- regeneracji sportowej. Swoje doświadczenie biznesowe zdobywał współpracując z największymi firmami w Polsce. Jako fizjoterapeuta pracował głównie ze sportowcami.

 • Sebastian Karaś

  Specjalista od ekonomicznego kraula. Założyciel oraz trener klubu TEAM KARAŚ Triathlon&Swimming Team. Wybitny na skalę światową pływak, który jako jedyny przepłynął wpław odcinek 100 km przez Bałtyk. Opracowując formułę badania Swim Fitting, wykorzystał swoje pływackie doświadczenie, zarówno z punku widzenia trenera jak i zawodnika.

 • Paweł Wieczorek

  Fizjoterapeuta, współzałożyciel Feel it Therapy. Obecnie prowadzi badania SF, opracowuje i analizuje wyniki. Na co dzień pracuje z dużą grupą pływaków i traithlonistów, co pozwoliło mu trafnie przygotować formułę badania Swim Fitting. Paweł specjalizuje się w odnajdywaniu i likwidowaniu ograniczeń układu ruchu, które spowalniają zawodników i powodują kontuzje.

 • Gosia Świderska

  Trener przygotowania motorycznego (AWF), absolwentka studiów z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie. Bogate doświadczenie treningowe wykorzystała do opracowania badania Swim Fitting  oraz formuły treningowej Swim Training. Obecnie skutecznie pracuje  z pływakami a także z osobami pragnącymi poprawić swoją sylwetkę.

 • Natalia Konwerska

  Fizjoterapeuta i trener pływania w Team Karaś Triathlon&Swimming Team. Współtworząc projekt Swim Fitting łączyła wiedzę fizjoterapeutyczną ze swoim wieloletnim doświadczeniem zawodniczym oraz trenerskim. Podczas studiów prowadziła badania nad mobilnością profesjonalnych pływaków oraz osób niezwiązanych ze sportem.

  Skorzystaj z naszej oferty


  realizacja: www.asearch.pl