Przygotowany z myślą o pływakach i triathlonistach

Pozwala poznać i wyeliminować Twoje ograniczenia pływackie

Innowacyjny projekt stworzony przez specjalistów w tej dziedzinie

Badanie SWIM FITTING umożliwia uczestniczenie w treningach SWIM TRAINING

SWIM FITTING

Badanie SWIM FITTING zostało opracowane przez zespół profesjonalistów z wielu dziedzin: fizjoterapeutów, trenerów pływania, trenerów personalnych oraz zawodowych pływaków. Wspólnie rozłożyliśmy proces pływania na czynniki pierwsze i chcemy sprawdzić, na ile Twój organizm spełnia specyficzne wymagania związane z tą dyscypliną sportu. Efekt końcowy badania stanowi wnikliwy raport, który precyzyjnie lokalizuje obszary w ciele, przyczyniające się do hamowania Twojego progresu pływackiego.

 

Badanie SWIM FITTING

Konsultacja wyników

Indywidualny trening korekcyjny na lądzie

SWIM FITTING precyzyjnie zlokalizuje ograniczenia, nad którymi należy pracować, aby pływać szybciej!

Ćwiczenia technicznie w wodzie nie przynoszą oczekiwanych efektów? Zgłoś się do nas po przepis na sukces!

Powiemy Ci dlaczego nie możesz poprawić swojej techniki pływania

Mamy plan! Na podstawie badania ułożymy Ci indywidualny trening na lądzie
SWIM TRAINING

Dlaczego SWIM FITTING

 SWIM FITTING otwiera przed Tobą wielkie możliwości na dalsze skuteczne działania, nakierowane na ekonomiczne i szybkie pływanie! Możesz dołączyć do programu SWIM TRAINING, który opracujemy na podstawie Twoich indywidualnych potrzeb, i już dziś zacząć skuteczną walkę ze swoimi pływackimi ograniczeniami.

Specjalistyczne badanie pływackie

Pływanie sportowe to niezwykle skomplikowana dyscyplina, która wymaga od naszego organizmu pracy w określonych wzorcach ruchowych. Ciało pływaka musi odznaczać się nienaganną gibkością, mocną stabilizacją centralną oraz wysoką świadomością ruchów. Podczas badania sprawdzimy nad którymi elementami musisz pracować, aby zbliżyć się do tego pływackiego ideału.

Sprawność organizmu a technika pływania

Jeżeli Twoje ciało posiada ograniczenia, które nie pozwalają Ci na odwzorowanie specyficznych ruchów pływackich w warunkach lądowych, w wodzie będziesz miał z nimi jeszcze większy problem. W tym przypadku eliminowanie błędnych nawyków będzie o wiele łatwiejsze i bardziej skuteczne podczas pracy z trenerem motorycznym lub fizjoterapeutą. Jeżeli po raz kolejny słyszysz te same uwagi od swojego trenera pływania: "Twoja ręka opada podczas wdechu", "Zbyt mocno rotujesz barki i miednicę", czy "Za wysoko unosisz głowę do oddechu"... to sygnał, że Twoje ciało potrzebuje NOWYCH BODŹCÓW!

Twój potencjał pływacki

Badanie SWIM FITTING określi Twój potencjał pływacki w procentowej skali, w odniesieniu do czterech odrębnych płaszczyzn testowych. Dzięki temu uzyskasz jasną odpowiedź, nad którymi elementami w pierwszej kolejności powinieneś pracować, aby w jak największym stopniu oddziaływać na ekonomię pływania.

Okiem fizjoterapeuty

Badanie SWIM FITTING przeprowadzane jest przez doświadczonego fizjoterapeutę, który na co dzień pracuje z pływakami, zarówno z najwyższej klasy profesjonalistami, jak i amatorami tej dyscypliny. W obu przypadkach protokół badania jest dokładnie taki sam, gdyż patrzymy i dążymy do tego samego pływackiego ideału! Różnicę stanowi jedynie indywidualny plan, którego należy się trzymać na drodze do osiągnięcia tego celu.

Wyselekcjonowany zestaw ćwiczeń

Po przeprowadzeniu badania i omówieniu jego wyników, zapraszamy Cię na 30-minutowy indywidualny trening w naszej salce gimnastycznej. Podczas tego spotkania trener motoryczny zaprezentuje Ci specjalistyczny program ćwiczeń, który pomoże Ci ulepszyć swoje ciało pod kątem pływania.

Trenuj z nami!

Jeżeli chcesz osiągnąć szybkie efekty, skorzystaj z naszej oferty SWIM TRAINING i rozwijaj się pod okiem naszej doświadczonej kadry. Nasza wiedza w połączeniu z Twoim zaangażowaniem to gwarancja sukcesu!


realizacja: www.asearch.pl