• Jesteś tak mocny, jak Twoje najsłabsze ogniwo!

  SWIM TRAINING

  skuteczne wyeliminowanie twoich ograniczeń

  Skontaktuj się z nami

Wyselekcjonowany układ ćwiczeń na lądzie z myślą o indywidualnych potrzebach pływackich

Stała współpraca z trenerem i fizjoterapeutą

Eliminacja słabych punktów i gwarancja sukcesów!

Mamy doskonały plan nacelowany na osiągnięcie w pełni Twojego pływackiego potencjału

SWIM TRAINING

Program SWIM TRAINING opracowujemy na podstawie wyników badania SWIM FITTING. Plan treningowy stworzony jest z myślą o Twoich indywidualnych potrzebach, co gwarantuje pożądane zmiany w organizmie pod kątem zdolności motorycznych. Stała współpraca fizjoterapeuty i trenera pozwala na dobranie najskuteczniejszych metod treningowych oraz regeneracyjnych, tak abyś mógł szybko osiągnąć zamierzone efekty, bez ryzyka przeciążeń układu ruchu.

Analiza wyników badania SWIM FITTING

Przygotowanie planu treningowego

Realizacja programu pod okiem trenera i fizjoterapeuty

Przygotowany z myślą o pływakach i triathlonistach

Pozwala poznać i wyeliminować Twoje ograniczenia pływackie

Innowacyjny projekt tworzony przez specjalistów w tej dziedzinie

SWIM FITTING umożliwia uczestniczenie w treningach
SWIM TRAINING

Dlaczego SWIM TRAINING

Nasz trening Cię sfituje

Czyli przybliży Twoje ciało do pływackiego ideału. Na efektywność ruchów napędowych w wodzie składa się wiele elementów tj. mobilność w stawach, siła mięśni stabilizujących czy świadomość własnego ciała. Wiedza na temat Twoich ograniczeń pozwoli nam je skutecznie wyeliminować, co bezpośrednio przełoży się na technikę i prędkość pływania.

Indywidualny układ ćwiczeń

Naszym wspólnym celem jest Twój pływacki progres! Z myślą o Twoich potrzebach tworzymy wyselekcjonowane układy ćwiczeń, które zniwelują słabe punkty w Twoim ciele. Odpowiednio dobrany trening motoryczny przygotuje Cię do optymalnej i jak najbardziej wydajnej pracy, intensywnych podczas jednostek pływackich.

Opieka trenera i fizjoterapeuty

SWIM TRAINING łączy opiekę trenerską oraz fizjoterapeutyczną, zapewniając jak najlepsze efekty poprzez wyselekcjonowanie stosowanych metod treningowych oraz technik manualnych. Stawiamy na holistyczne podejście do każdego pływaka i dbamy o profesjonalizm oferowanych przez nas usług.

Najpierw SWIM FITTING, potem SWIM TRAINING

Nasza współpraca rozpoczyna się od przeprowadzenia wnikliwej analizy Twojego organizmu, czyli SWIM FITTINGu. Ten autorski protokół badania oraz wywiad, to kluczowe elementy, które stanowią fundament do opracowania kolejnych etapów działania, czyli planu treningowego oraz zakresu niezbędnych usług fizjoterapeutycznych.

Plan działania to podstawa sukcesu

Kierunek działania jest całkowicie zindywidualizowany i zależny od wyniku testu SWIMFITTING oraz wielu innych czynników tj. okres sezonu, przebyte kontuzje, wiek, płeć oraz specyficzne potrzeby zawodnika. Cały proces monitorowany jest za pomocą testów kontrolnych, które na bieżąco analizuje nasz zespół trenerów i fizjoterapeutów.

 

 

Wybierz preferowany rodzaj treningu

 • Trening personalny

 • Trening w parach

 • Trening grupowy

  ZACZNIJ ĆWICZYĆ Z NAMI

   a będziesz pływać szybciej


  realizacja: www.asearch.pl